Greenbox

Dowolna liczba wirtualnych teł

Greebox, greenscreen, bluescreen - wiele nazw ten sam mechanizm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i wiodącej w trendach wirtualnej rzeczywistości, wprowadziliśmy do naszej oferty funkcję Green Screen.

Nasz GreenBox czyli urządzenie z funkcją wirtualnego studia fotograficznego, daje wiele możliwości i skutecznie wykorzystuje kreatywność i wyobraźnię uczestników imprezy. Cały proces robienia sobie tego typu zdjęć jest bardzo podobny do fotografowania się w fotobudce. Uczestnicy stają na tle w kolorze zielonym a na ekranie dotykowym panelu Greenbox wybierają dowolne tło jakie ma zostać wstawione zamiast zielonego koloru. Ilość teł a także tematyka jest nieskończona. Może być to Dziki Zachód, Rajska Plaża, kadr z Gwiezdnych Wojen lub okładka poczytnego magazynu o modzie.

Na tym jednak personalizacja się nie kończy, gdyż oprócz tła za fotografowanymi, personalizowana może być również ramka zdjęcia. Podczas gdy uczestnicy wybierają tło na którym chcą być fotografowani, Ty możesz przemycić swoją grafikę, tekst lub logo firmy. Wszystko to, aby wzmocnić rozpoznawalność Twojej marki wśród potencjalnych klientów.Przykładowe zdjęcia z realizacji

Case Studies

 • Greenbox na finałach League of Legends

  Dla jednego z naszych klientów, wiodącej marki napojów w Polsce, mieliśmy przyjemność przygotowywać stoiska promocyjne w sieci kin Multikino. Imprezą była transmisja na żywo z finałów Mistrzostw Świata w grze komputerowej League of Legends. W pięciu miastach uczestnicy zamkniętej strefy sponsora, mieli możliwość zrobić sobie zdjęcie na zielonym tle, które przez program zostało podmieniane na jedno z dziesięciu grafik przedstawiających bohaterów popularnej gry. Zdjęcia mogły być również wysyłane na podany przez uczestnika adres email bądź udostępnione na prywatnym profilu Facebook.

  Miejsce: Fotobudka Warszawa, Fotobudka Trójmiasto, Fotobudka Poznań, Fotobudka Wrocław, Fotobudka Kraków
 • Greenbox na promocji soków owocowych i warzywnych

  Producent soków owocowych i warzywnych promując swoje produkty zdecydował się na wynajęcie naszego Greenboxa. Oprócz degustacji pysznych soków na stoisku uczestnicy mieli możliwość zrobienia sobie zdjęcia na tle apetycznych owoców lub warzyw z których robione są soki. Tego dnia najwięcej witaminy miały zdjęcia z Greenbox Fotomachiny 

  Miejsce: Fotobudka Warszawa

 • Greenbox na targach turystki i rekreacji

  Zdecydowanym plusem rozwiązania green screen jest możliwość stworzenia zdjęcia od początku – tj. podmieniając tło za fotografującymi się osobami, zdjęcie nabiera całkiem innego wymiaru. Podczas promocji jednego z biur podróży, na targach w tematyce turystycznej, daliśmy uczestnikom możliwość wyboru spośród 20 różnych lokalizacji. Miejsca te w swojej ofercie sprzedaży ma promowana firma. Potencjalni klienci w ten sposób mogli zobaczyć na wydruku czy w tym roku do twarzy będzie im bardziej w słonecznej Grecji czy tropikalnej Tunezji. Wierzymy, że ułatwiło to decyzję o destynacji na następne wakacyjne urlopy.

  Miejsce: Fotobudka Poznan

 • Greenbox na promocji Wydawnictwa

  Podczas gdy trwa ogólnopolska akcja „Cała Polska czyta dzieciom” jedno z największych wydawnictw w Polsce przygotowało dla swych czytelników nie lada gratkę. Zarówno starsze jak i młodsze mole książkowe mogły zrobić sobie fotkę jako tło wybierając jedną z ulubionych książek tego wydawnictwa. Do wyboru był jeden wydruk z grafika okładki książki lub popularne paski z 3 ujęciami, które później mogły służyć jako zakładka do książki.

  Miejsce: Fotobudka Warszawa
 • Greenbox podczas imprezy Halloween

  Jak się okazuje firmy organizują dla swoich pracowników nie tylko imprezy gwiazdkowe. Dla pracowników dużej fabryki jej zarząd przygotował bardzo „straszną” imprezę Halloween. To amerykańskie święto coraz częściej praktykowane jest w Polsce. Patrząc po zdjęciach nasza niepozorny greenbox pomieścił cmentarz, cały tabun zombie, nawiedzony dwór i pełen duchów las.

  Miejsce: Fotobudka Trojmiasto
 • Greenbox na weselu

  Greenbox stał się również popularny na weselach. Możliwość wyboru grafiki jest atrakcyjną opcją dla Państwa Młodych i decydują się skorzystać z tej usługi wynajmując nasze urządzenie. Jak można się domyślić, jako tła do wyboru dominują wzory romantyczne. Królują serduszka, kwiaty, zwłaszcza czerwone róże oraz napisy LOVE.

  Miejsce: Fotobudka Poznań, Fotobudka Warszawa, Fotobudka Wrocław