Gifbudka

Nasza Gifbudka sprawi, że zdjęcia na evencie ożyją.

Chcesz aby efekt Twojej kampanii był jeszcze bardziej widoczny?

Niesamowity efekt wizualny personalizowanych Gifów osiągnięty został przez automatyczny montaż zdjęć robionych w Gifbox.

Uczestnicy eventu pozują do kilku zdjęć. Dla lepszego efektu najlepiej aby było ich minimum trzy. Następnie Gifbudka automatycznie tworzy z nich unikalną animację, która przyciąga uwagę skuteczniej niż jakiekolwiek zdjęcie.

Każdy GIF może być również opatrzony ramką lub innymi elementami graficznymi według życzenia klienta. Mogą to być zarówno teksty, logo lub inne grafiki identyfikujące dany event.


Przykładowe zdjęcia z realizacji

Case Studies

 • Gifbudka na Woodstock

  Nie ma weselszej i bardziej żywotnej ekipy niż uczestnicy corocznego festiwalu Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Ich aktywność podczas trzech dni koncertów zaowocowała prawie czterema tysiącami Gifów wysłanych na email i Facebook.

  Miejsce: Fotobudka Woodstock
 • Gifbudka na Festiwalu Muzycznym

  Cykl imprez jednej z sieci telefonii komórkowych co roku gromadzi miłośników dobrej muzyki i przyjacielskiej atmosfery. Organizatorzy zadbali o dużą ilość atrakcji uświetniających te wydarzenia muzyczne. Gifbudka na jednym ze stoisk sponsorskich zachęcała do odwiedzin. Podczas każdej z sesji robiła aż dziesięć ujęć z których powstały krótkometrażowe filmiki uwieczniające wspaniałą atmosferę tych letnich dni i nocy. Na jednym z tych festiwali Gifbudka uwieczniła bardzo romantyczne zaręczyny.

  Miejsce: Fotobudka Warszawa

 • Gifbudka na Targach Pracy

  Podczas Targów Absolwent odbywających się w cyklicznie, co roku, w kilku największych miastach w Polsce ponad 200 największych firm w Polsce ma okazje zaprezentować swoją ofertę absolwentom uczelni wyższych, a studenci mają okazję poznać swojego potencjalnego przyszłego pracodawcę. Firma Mondelez zdecydowała się wynająć na swoje stanowisko Gifbudkę, prezentując w ten sposób animowaną pamiątkę dla każdego kto odwiedził ich stoisko podczas tego tej imprezy.

  Miejsce: Fotobudka Poznan

 • Gifbudka w godzinach pracy

  Kluczem do sukcesu jednego z największych koncernów audytorskich i doradczych w Polsce jest nie tylko stworzenie ich pracownikom odpowiednich warunków do skupienia i koncentracji. To także dbanie ich dobre samopoczucie umożliwienie oderwania się choćby na chwilę od codziennych obowiązków i puszczenie wodzu wyobraźni. Przez miesiąc czasu w biurowcu jednego z oddziałów stała Gifbudka umilając wolny czas jej pracownikom.

  Miejsce: Fotobudka Trojmiasto


 • Gifbudka w klimacie Halloween

  Jeden z portali internetowych zwrócił się do nas z projektem imprezy Halloweenowej podczas której wykorzystany zostanie element zaskoczenia. W projekcie wstępnym nasza fotobudka miała robić zdjęcia podczas gdy ukryta za kotarą mumia wchodzi niezapowiedziana w kadr. Przekonaliśmy klienta, że lepsze zastosowanie i bardziej widowiskowy efekt będą miały GIFy stworzone z reakcji przestraszonych gości. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania a zabawne GIFy do dziś krążą między pracownikami przypominając o niezwykłej atrakcji.

  Miejsce: Fotobudka Poznan
 • Gifbudka i animowane warstwy

  Nasze oprogramowanie pozwala na dodawanie do pliku GIF również animowanej warstwy graficznej. Dzięki tym unikatowym efektom na Gifach może prószyć śnieg, pulsować dyskotekowe światło lub przechadzać się przerażający insekt. Może również ruchome logo sponsora przemieszczać się przyciągając uwagę widza.

  Miejsce: Fotobudka Wrocław