Fotobudka

Fotobudka Fotomachina to najnowocześniejsza fotobudka w Polsce. Nasza fotobudka oferuje możliwość pełnego spersonalizowania wydruków, ekranu jak i samej fotobudki. Rozpoznawalność Twojej marki wzrośnie.Poza standardowymi funkcjami oferujemy również szereg opcji, które pozwolą Państwu jeszcze bardziej zaskoczyć Gości:

Inaczej znany również pod nazwą greenbox lub bluebox. Efekt ten znamy przede wszystkim z telewizyjnych prognoz pogody i wysoko zaawansowanych technologicznie filmów. Usługa polega na wstawieniu dowolnej grafiki za osobami fotografowanymi, do wyboru zamiast zielonego tła jest nieskończona liczba graficznych obrazów. W jednej chwili osoba fotografująca się jest na środku pustyni, w przestrzeni kosmicznej lub na rajskiej plaży. Wynajmując Greenbox masz wszystkie zalety wirtualnego studia fotograficznego w eleganckiej fotobudce.
Nie musisz już wybierać pomiędzy Gifbudką a fotobudką. Nasza fotobudka robi serię zdjęć (z reguły 3 lub 4 ujęcia) z których nasze oprogramowanie skleja zabawny animowany gif. Może on być wysłany na podany adres email lub profil na Facebooku. Oprócz tego zdjęcia mogą być wydrukowane jak w tradycyjnej fotobudce.
Jeśli chcesz dodatkowo zaangażować i nagrodzić uczestników Twojej akcji marketingowej, możesz to zrobić przy pomocy naszej fotobudki. Wystarczy zdefiniować procent wygranych a losowe zdjęcie będzie drukowało się z inną grafiką, wskazującą zwycięzcę. Fotobudka spełni dodatkową rolę maszyny losującej.
Zdjęcia w fotobudce oprócz indywidualnie projektowanej ramki mają również opcję zastosowania wielu ciekawych filtrów fotograficznych. Mogą być to czarno-białe, sepia, vintage, Warhol, termo i wiele innych w tym zaprojektowane indywidualnie pod wymagania klienta.
Jeśli Twój event jest tematyczny, na przykład goście bawią się w klimacie Las Vegas lub Gwiezdne Wojny możemy zaaranżować branding fotobudki i grafiki wydruków pasujące do imprezy, a także przygotować odpowiednie gadżety, które ten temat podkreślą.
Poza opcją Gifów możemy dodatkowo uatrakcyjnić ujęcia dzięki animowanym warstwom tzw. Overlay. Dzięki tej technice zdjęcie może zyskać prószący śnieg, spadające gwiazdy lub neonowe światła dyskoteki. Animowane może być tło za fotografowanymi jak i ramka zdjęcia. (tu gify z animacjami)
Dzięki unikatowej usłudze przeprowadzania krótkich ankiet, nasze oprogramowanie pozwoli zebrać w formie prostej bazy danych najważniejsze informacje potrzebne, aby pomóc Ci poznać swoją grupę docelową bliżej. Możliwość zebrania odpowiedzi na pytania, a także zapisania danych kontaktowych pozwoli w przyszłości przygotować ofertę skrojoną pod konkretną osobę lub firmę.
Zamiast planszy startowej i kolejnych komunikatów na ekranie, fotobudka Fotomachina ma jako jedyna w Polsce możliwość emitowania dowolnego filmu i w indywidualnie zdefiniowanych momentach filmu aparat będzie robił zdjęcia. Pozwól swoim uczestnikom poczuć się jak na profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Przykładowa personalizacja wydrukówPrzykładowe zdjęcia z realizacji

Case Studies

 • Fotobudka jako świąteczna poczta PKP

  Krótko przed świętami Bożego Narodzenia nasze fotobudki stanęły w pięciu miastach Polski na Głównych Dworcach PKP. Podróżni mogli zrobić sobie zdjęcia, wybierając spośród 4 różnych grafik ramek, a następnie wydrukowane fotki wrzucić do koperty i zaadresować do krewnych lub znajomych. PKP następnie wysyłało te spersonalizowane kartki świąteczne do ich adresatów.

  Miejsce: Fotobudka Katowice, Fotobudka Wrocław, Fotobudka Kraków, Fotobudka Gdynia, Fotobudka Bydgoszcz, Fotobudka Warszawa • Specjalny event na Dzień Mamy w Galerii Aura

  Już dwa razy mieliśmy ogromną przyjemność być uczestnikiem akcji dla Mam w Galerii Aura w Olsztynie. Nasza obrandowana fotobudka była do dyspozycji wszystkich mam (i nie tylko) przez 3 kolejne dni w czasie otwarcia Galerii. Mamy mogły zrobić sobie w niej pamiątkowe zdjęcie. Natomiast zdjęcia Pań, które wyraziły na to zgodę, zamieszczono w Gazecie Wyborczej, w specjalnym dodatku Mamy Olsztyna. Kluczowa była jakość zdjęć z naszej fotobudki, którą zawdzięczamy profesjonalnym cyfrowym lustrzankom firmy Canon. Akcja cieszyła się ogromną popularnością i w dniu Matki opublikowano w Gazecie ponad 130 zdjęć olsztyńskich mam.

  Miejsce: Fotobudka Olsztyn
 • Promocja produktu

  W samym środku zimy, w Zakopanem, mieliśmy przyjemność promować nowe zimowe smaki herbat firmy Teekanne. Mimo silnie minusowych temperatur dochodzących do -17 stopni Celsjusza, nasza fotobudka bezawaryjnie przez dwa dni rozgrzewała kibiców Adama Małysza podczas Pucharu Świata w Skokach Narciarskich.

  Miejsce: Fotobudka Zakopane
 • Promocja nowego produktu

  Fotobudka Fotomachina wraz z marką Rockstar promowała nowe smaki napoi energetycznych firmy Pepsico. Obrandowana została fotobudka Classic, ekran startowy oraz wydruki. Uczestnicy mogli również przesyłać na bieżąco zrobione fotki na swój profil na Facebooku lub na podany adres email.

  Miejsce: Fotobudka Warszawa

 • Fotobudka z wyrzutnią proszku Holi podczas eventów Festiwal Kolorów

  Niestandardowe eventy potrzebują niestandardowych rozwiązań. Dla jednej z firm stworzyliśmy specjalny mechanizm współdziałający z naszą fotobudką. Specjalnie przez nas zaprojektowana wyrzutnia proszków Holi uruchamiała się po zrobieniu jednego z dwóch ujęć. W ten sposób na wydruku były dwa zdjęcia – jedno przed wybuchem, a drugie po wybuchu proszku Holi. Kolejka do tej niezwykłej atrakcji podczas całego festiwalu była kilkudziesięciometrowa, a cała akcja okazała się ogromnym sukcesem.

  Miejsce: Fotobudka Warszawa


 • Pikniki firmowe

  W miesiącach letnich najpopularniejszym typem imprez, które odwiedzamy, są pikniki firmowe dla pracowników i kluczowych klientów różnych firm. Wśród dmuchańców dla dzieci, maszyn do waty cukrowej i popcornu stała się nieodłącznym elementem dobrej zabawy, zarówno dla starszych jak i najmłodszych uczestników pikniku. Fotobudka Fotomachina, współpracując z największymi firmami w Polsce, uczestniczyła w niejednym ogólnopolskim tour piknikowym po wszystkich oddziałach danej firmy.

  Miejsce: Fotobudka Polska